У Лисецькій селищній раді два дні навчалися фахівці по роботі з ветеранами та членами їх родин

Суспільство
Заняття проводили – керівниця проєктів ГО «Простір можливостей», координаторка коаліції ветеранських просторів в Україні Оксана Коляда та керівник благодійної організації «Благодійний фонд «Там, де ми, – там Україна» Ярослав Павловський. Загалом планується навчити сто представників територіальних громад.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Лисецьку селищну раду


Навчання відбулося в рамках реалізації проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», у партнерстві з ГО «Простір можливостей» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Двадцять представників територіальних громад чотирьох областей вчилися працювати з окремими цільовими групами – ветеранами, членами їх родин, родинами загиблих і зниклих безвісти військовослужбовців, збирати та опрацьовувати аналітичні дані, взаємодіяти з бізнесом і роботодавцями, ознайомилися з фунціоналом нової професії – фахівця із супроводу ветеранів і демобілізованих осіб.


«Ми звикли шанувати тих, хто загинув, а нині вчимося – живих ветеранів. Фахівці по роботі з ветеранами повинні організувати їм доступ до всіх послуг, які є в громаді. Слід пам’ятати, що боєздатність воїнів певною мірою залежить від соціальної роботи на місцях з їх рідним. Ці фахівці повинні володіти комунікативними, адвокативними якостями та знаннями, а тому мусять пройти достатньо добру підготовку», – сказала Оксана Коляда.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 234
banner