У Надвірній з`явиться електрозаправка

Суспільство

В Надвірній встановлять електрозаправку в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Про це пише Бліц-Інфо.

В понеділок, 1 жовтня, в залі засідань облдержадміністрації за участі директора Спільного технічного секретаріату Програми HU-SK-RO-UA Арона Сокача відбулася офіційна Церемонія підписання грантових контрактів у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

Серед проєктів переможців визначено «Транскордонна зелена транспортна мережа», одним із партнерів якого виступає Надвірнянська міська рада. Головним подавачем проєкту є Івано-Франківська міська рада у партнерстві з ГО «Благодійний фонд «Тепле місто» (Україна), м.Бая-Маре (Румунія), м.Ньїредьгаза (Угорщина), м.Міхаловце (Словаччина), а також містами Надвірна, Ужгород, Мукачево, Снятин, Яремче, Коломия та Долина.

Загальна мета проєкту – впровадження системних рішень у розробці екологічно чистих транспортних систем із низьким рівнем викидів та шуму, заохочення активного користування електричними автомобілями мешканцями. Основні складові проєкту:

– придбання та встановлення 19 зарядних станцій в 4 країнах міст-партнерів;
– підключення до безкоштовної онлайн-мережі зарядних станцій;
– проведення 4 міжнародних Форумів сталої мобільності;
– проведення міжнародного автопробігу;
– проведення 16 освітніх заходів.

Загальний бюджет проєкту становить 280 805,49 євро, з яких для України передбачено 148 848,09 євро.

Як результат реалізації проекту буде створено мережу зарядних станцій, проведено ряд тренінгів та розроблено пакет промоційних матеріалів для заохочення використання електромобілів серед жителів міст-партнерів. В Україні буде встановлено 12 заправочних станцій, зокрема одну в м.Надвірна на вул.Мазепи.

 

 Переглядів: 120