У Надвірній обговорили проєкт змін розробки Перспективного плану формування територій громад області (ФОТО)

Суспільство

27 листопада відбулася зустріч з питань проєктів змін розробки Перспективного плану формування територій громад області. В обговоренні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, радник голови ОДА Валерій Крецул, представники профільних структурних підрозділів ОДА, експерти, сільські, селищні та голови ОТГ, депутати районної та сільських рад та представники громад Надвірнянщини.

На засіданні розглянули та обговорили проект Перспективного плану формування територій громад, який був розроблений у 2015 році представниками робочої групи спільно з депутатами райради, експертами, головами міським, сільським, селищними рад та представниками місцевих громад.

«Підготовка цього документа є компромісом. Ми орієнтовані на добровільне об’єднання. Первинним для нас є чути інтереси громад, доки ми не перейшли до другої фази формування ОТГ. Ми готові до обговорення проєкту цього плану та його доопрацювання» – наголосила посадовець.

Також під час зустрічі було порушено основні проблемні питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад, озвучено пропозиції для завершення розроблення проєкту змін якнайшвидше.

Згідно з оновленим перспективним планом формування територій громад Івано-Франківської області у Надвірнянському районі запропоновано утворити п’ять спроможних об’єднаних територіальних громад. Створюючи цю модель, експерти керувалися Методикою формування спроможних територіальних громад.

Світлана Онищук подякувала присутнім за участь в обговоренні змін проєкту Перспективного плану та відзначила важливість діалогу з громадами Надвірнянщини.

За підсумками наради міжрегіональна робоча група напрацює пропозиції та зміни, які відправлять до Кабінету Міністрів України.

Світлина від Надвірнянська РДА.

Світлина від Надвірнянська РДА.

Світлина від Надвірнянська РДА.

Світлина від Надвірнянська РДА.Переглядів: 136