У Надвірній прибрали сміття на території замку Краснодвір (ФОТО)

Суспільство

Представники відділу культури, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації та Надвірнянської міської ради провели чергову акцію з прибирання території замку Краснодвір в рамках проекту громадської організації «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» «Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія».


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Надвірнянську міськраду.

Учасники акції прибрали сміття, покосили траву та розчистили територію навколо руїн замку.

Роботи проводились з метою підготовки локації до відеозапису концерту народного аматорського естрадно-духового оркестру Надвірнянського районного будинку культури, що пройде в рамках ініціативи “Надвірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво».

Довідково:

1. Проект «Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія» реалізується завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу в рамках програми міні-грантів проекту ReHERIT
Мета проєкту: об’єднати громаду міста Надвірна навколо створення центру інтерпретації історії міста задля створення конкурентоспроможного культурного та туристичного продукту.

2. Проект “Надвірнянський замок «Краснодвір»: промоція через мистецтво» реалізується ГО “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” за співфінасування Національного Фонду на підтримку демократії (NED) в рамках проекту Агентства з розвитку приватної ініціативи «Спадщина для розвитку: підвищення громадської участі у збереженні та використанні потенціалу спадщини місцевих громад».Переглядів: 232