У Надвірній відбудеться відкриття меморіальної дошки Федору, Миколі та Юрію Срібним (ФОТО)

Суспільство

У середу, 22 січня, у День Соборності України, о 15.30 год. відбудеться відкриття меморіальної дошки уродженцям м.Надвірна, науковцям, членам товариства «Просвіта», громадським діячам Федору, Миколі та Юрію Срібним на фасаді будинку «Просвіта» в м.Надвірна на вул.Мазепи.

Запрошуємо мешканців та гостей міста вшанувати пам’ять відомих надвірнянців.

Довідково:
Надвірнянська земля багата на талановитих людей, справжніх патріотів нашої держави, серед яких і цілі родини, котрі усе своє життя віддали на благо українського народу, його культури, духовності та відстоювання національної ідеї. До таких родин відноситься і сім’я Срібних, яка виховала семеро дітей, серед яких Федір, Микола і Юрій. Кожен з них досяг значних успіхів у різних сферах, своєю невтомною працею творили історію та примножували славу громади Надвірної та українського народу. Родинний будинок Срібних знаходився біля будинку товариства «Просвіта» на вул.Станіславській (сьогодні вул.Мазепи).

Срібний Федір Васильович – історик, член Львівської історичної школи М.Грушевського, дійсний член Наукового товариства ім.Т.Шевченка, професор Львівської торгівельної академії, член товариства «Просвіта».

Срібний Микола Васильович – доктор права, адвокат, громадський діяч Надвірнянщини, член товариства «Просвіта».
Срібний Юрій Васильович – доктор права, адміністративний сотник армії Української Народної Республіки, член товариства «Просвіта», засновник товариства «Сокіл» на Надвірнянщині.

Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Переглядів: 19