фото з мережі інтернет

У реанімаціях франківських медзакладів перебувають дев’ять людей

Різне

За добу у франківські медзаклади поступили дев’ять осіб з пневмоніями.


Про це повідомила сьогодні на оперативній нараді у міського голови керівниця  управління охорони здоров’я Марія Бойко, інформує Фіртка.

“У реанімаційних відділеннях перебувають 9 осіб. На підтримуючій інвазивній терапії – шестеро. Йде мова про переведення їх на ШВЛ, оскільки стан викликає занепокоєння”, – сказала Бойко.

За її словами, ситуація нестійка та може ускладнитися. Станом на сьогодні проведено 3,5 тисячі експрес-тестів. З них четвертина позитивні. Всього на сьогодні у стаціонарах франківських лікарень перебувають 166 осіб. Загалом, станом на 1 червня в Івано-Франківській ОТГ зафіксовано 437 випадків захворювання, одужали 138 осіб, померли 34 людини. Крім того, випадки захворювань підтвердились у п’яти дітей.

“Карантин послаблено, діти між собою більше контактують, відповідно матимемо більшу кількість заражених”, – каже Бойко.

Загалом в ОТГ відібрано 1547 зразків біоматеріалу, проведені 1020 ПЛР-тестувань, в роботі наразі перебувають 90. За минулий тиждень в області кількість випадків зросла на 139, зокрема в Івано-Франківську – на 58. Також Марія Бойко додала, що третину від усієї кількості захворілих складає категорія населення віком 30-35 років.