У свій день народження загинув Захисник з Прикарпаття Василь Микицей

Суспільство

Відійшов у вічність Захисник Василь Микицей, 10 грудня, йому мало виповнитися 51 рік. Серце Героя перестало битися у його день народження.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Захисник 5 грудня 2023 року отримав важкі поранення на позиціях під Гуляйполем Запорізької області. У лікарню потрапив у важкому стані. На жаль, дива не сталося. Смерть Героя принесла невимовну біль у його родину, у нашу громаду.


Василь Микицей добровольцем став на захист рідної землі. 25 лютого 2022 року вступив до Калуського ТрО. Служив солдатом-стрільцем 79 батальйону 102 бригади.


Вдома на нього чекала родина, Василь – батько трьох синів. Старший син також вірно служить Батьківщині в лавах Національної гвардії, середній – волонтерить, а молодший у числі молодшого юнацтва КМО СУМ в Україні.


Василь був учасником осередку СУМ. Офіційно став членом спілки у 2019 році. 6 грудня 2022 року до Дня ЗСУ отримав «Хрест Сумівця-Бійця».


Василь Микицей кілька років працював у виконавчих органах Калуської міської ради. Мешканці нашої громади його добре знали, бо він виконував важливі функції – захист прав споживачів. Був чудовим сім’янином, вірним товаришем та побратимом, завжди був готовий прийти на допомогу.


Сміливий, волелюбний та вірний рідній Україні. Перебуваючи у першій лінії оборони, без страху та сумніву був готовий іти до кінця. І казав:

«Я буду тут до Перемоги».


“Тепер Перемогу Василь Микицей зустріне вже на небесах. Щирі співчуття рідним Героя. Схиляємо голови у скорботній молитві. Вічна пам’ять і слава Героєві Василеві Микицею. Низький уклін за чесну службу і жертовний подвиг”, – написав Найда.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 644
banner