У Тисмениці популяризували Збройні сили України (ФОТО)

Суспільство

20 січня на площі біля Народного дому міста Тисмениця, звучали різдвяні твори у виконанні військового оркестру Тернопільської окремої 44-ї бригади. Даний оркестр був сформований у 2015 році та завітав у перше в Тисменицький район, де своїм виконанням здивував присутніх.


Даний захід відвідали перший заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Володимир Заник, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, керівний склад районної влади, гості та містяни, повідомляють в Тисменицькій РДА.        

DSC_0045

Начальник оркестру військовий диригент Тернопільської окремої 44-ї бригади майор Тарас Когут розповів, що метою цього заходу є в котре привітати українців, містян та гостей міста з новорічно-різдвяними святами, заграти колядки та українські твори у виконанні оркестру і популяризувати українську музику та збройні сили України.

DSC_0059

DSC_0065

Перший заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Володимир Заник та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк подякували за чудовий виступ та побажали удачі, миру і добра. 

DSC_0084

Даний захід відбувся за ініціативи Тисменицького районного військового комісаріату з нагоди вшанування пам’яті загиблих «кіборгів», які в цей день 2015 році загинули при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України.

 DSC_0072Переглядів: 30