У Яремче добудовують школу (ФОТО)

Суспільство

Вчора перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта та міський голова м. Яремче Василь Онутчак ознайомилися із ходом добудови Яремчанської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.


Про це Голос-Інфо дізнається від Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Роботи ведуться у рамках реалізації Президентської програми «Велике будівництво», яка передбачає будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садочків та стадіонів по всій країні.

«Програма «Велике будівництво» ефективно розвиває й вдосконалює освітянську галузь в області. У Яремчаснькій школі здійснюються якісні будівельні роботи та учні навчатимуться у сучасному навчально-виховному закладі. Будівельна готовність цього об’єкта становить 87 відсотків», – розповіла Марія Савка.

Зауважувалось, що на будівництво освітнього закладу виділили 9,55 млн гривень з Державного фонду регіонального розвитку. Також передбачені й кошти із місцевого бюджету у рамках спільного фінансування цього проекту.

Василь Онутчак запевнив, що сьогодні Яремчанська міська рада перерахує черговий транш коштів із місцевого бюджету, які передбачені на будівництво цієї школи.

Нагадаємо, що під час понеділкової наради в обласній державній адміністрації Віталій Федорів наголошував на важливості забезпечення органами місцевого самоврядування співфінансуванні робіт, які здійснюються в рамках проекту «Велике будівництво».Переглядів: 129