Уродженець Одещини, який скоїв декілька крадіжок, отримав більше 3 років ув’язнення

Суспільство

На момент скоєння злочинів обвинувачений вже мав декілька судимостей за майнові злочини в Одеській та Івано-Франківській областях.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тисменицький районний суд


Обвинувачений у судовому засіданні визнав свою вину у вчиненні трьох крадіжок і незакінченого замаху на крадіжку та пояснив, що дійсно в кінці травня – на початку червня 2021 р. вчинив три крадіжки чужого майна в с. Угринові Івано-Франківського району, а саме: дитячого скейт (пені) борда вартістю 431 грн. з дитячого майданчика, двох упаковок капсул для прання загальною вартістю 418 грн. з магазину, 11 плиток молочного шоколаду загальною вартістю 275 грн. Під час вчинення замаху на викрадення 10 плиток чорного шоколаду 14 червня 2021 р. він був затриманий. У скоєному щиро покаявся.


Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 15 ч. 2 ст. 185 КК України, та призначив йому остаточне покарання у виді трьох років двох місяців позбавлення волі, зарахувавши у строк покарання частково відбуте за попереднім вироком покарання у виді позбавлення волі, починаючи з 14 червня 2021 року.


Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Переглядів: 419
banner