“Усі діти різні, але по-своєму прекрасні”: у Франківську відбувся флешмоб з нагоди дня всиновлення (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 30 вересня, на площі Свободи перед міською радою відбулася інформаційна акція “Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця».

“Останній день вересня — день усиновлення, я думаю, що не випадково цього року цей день припав на свято надії та любові. Ми назвали цей флеш-моб так, бо метою є популяризація усиновлення”, — зазначає Ірина Рохман, очільниця служби у справах дітей.

Станом на 1 вересня у Івано-Франківську 168 сиріт і дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав. На даний момент 87% дітей улаштовані у сім’ї. Цього року 8 діток знайшли сім’ї.

“На жаль з різних причин у сім’ях стається біда і вони втрачають біологічних батьків, але кожна дитина має право на батьківську любов. Ми переживаємо і дбаємо про цих дітей і робимо все, щоб люди, які хочуть взяти дітей, знайшли їх саме у Франківську”, — говорить Ірина.

Сім’я Триногів одна з тих, хто взяли на себе таку відповідальність.

“У нас довго не будо власних дітей і ми вирішили їх усиновити. Мені подзвонили і сказали, що біля лікарні покинута дівчинка. Ми вирішили приїхати допомогти підгузками , але коли побачили її одразу зрозуміли, що це буде наша донечка. Зараз Ромчику 2 рочки, Настусі — 3 рочки і вони дружать, знають, що вони брат і сестра, захищають один одного”, — каже пані Тринога.Переглядів: 94