В франківській ОДА з`явився новий депутат

Суспільство

20 вересня в Івано-Франківську розпочалася чергова сесія обласної ради. На порядку денному понад 90 питань.

Першим рішення облрада проголосувала за складання повноважень депутата облради Олександра Матусевича, який був обраний до парламенту, пише Бліц-інфо.

Відтак, за рішенням обласної виборчої комісії його місце у раді займе наступний за списком партії «УКРОП» – Поліш Володимир Віталійович.

Детутати таку пропозицію ОВК підтримали. 69 – «ЗА».

Тож опісля голова Івано-Франківської облради Олександр Сич вручив Володимиру Полішу посвідчення депутата обласної ради.

Довідково: Володимир Поліш народився 28 лютого 1975 року в Івано-Франківську, громадянин України. Директор філії ПАТ “Прикарпаттяобленерго” Івано-Франківського РЕМу.

У 2006 році обраний депутатом Тлумацької районної ради п’ятого демократичного скликання. 2006 р. – 2010 р. голова комісії з питань бюджету та соціального економічного розвитку Тлумацького району. Член Тлумацького міськвиконкому.

У 2010 році обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради шостого демократичного скликання по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 41 Тлумацького району від політичної партії «Наша Україна», секретар постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу.Переглядів: 118