В Івано-Франківську до 15 років ув’язнення засудили мешканця Донеччини, який воював під Волновахою

Суспільство

За публічного обвинувачення прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури мешканця Донеччини суд визнав винним у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України)


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру


Йому призначено покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд також позбавив засудженого права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.


В суді прокурор довів, що громадянин України у серпні 2014 року добровільно вступив до нзф так званої «днр» та виконував бойові завдання на лінії бойових зіткнень.


Спочатку він служив «водієм-механіком». Займався завантаженням боєприпасів, охороняв військові об’єкти та обслуговував військову техніку.


З початком повномасштабного вторгнення він самомобілізувався та був зарахований на посаду «стрілка» до так званої «1 роти 3 батальйону 123 стрілкового полку». У складі підрозділу він воював у Маріупольському та Волноваському районах.
Військовослужбовці Збройних Сил України взяли його у полон на околицях Володимирівки Волноваського району у грудні 2022 року.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 387
banner