фото з мережі інтернет

В Івано-Франківську добудовуватимуть міст на Пасічну завдяки кредиту та шведському грантові

Суспільство

Швеція готова надати технічну підтримку і супроводжувати технічний нагляд за будівництвом транспортної розв’язки і нового моста у Пасічній.


Таку інформацію надав очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Так, він заявив, що одним із найкращих варіантів залучення коштів на добудову нового моста у Пасічній є отримання пільгового кредиту ЄБРР і Шведського гранту, пише WestNews із посиланням на “Західний кур’єр”.

«Попередньо ми домовилися у телефонній розмові, що вони готові надати такий пільговий кредит. Більше того, шведи готові надати технічну підтримку і технічний нагляд своїх фахівців щодо будівництва розв’язки і моста. Ми ще будемо обговорювати ці питання, але попередньо вони дали згоду», – сказав Марцінків.

Він також додав, що звертався щодо виділення фінансової допомоги Івано-Франківську на добудову моста до Президента та уряду, але, попри обіцянки, з держбюджету коштів на це наразі нема. І, на думку Марцінківа, це зроблено свідомо.

«Ми бачимо, що коштів з державного бюджету не буде. Хоча сьогодні скрізь і в області, і в державі декларується, що пріоритетом для будівництва є мости і дороги. Але на франківський міст грошей нема. Ми бачимо, що це свідомо робиться, щоб призупинити, а потім на цьому заробляти політичні бали», – вважає міський голова Івано-Франківська.Переглядів: 19