В Івано-Франківську комунальний автобус потрапив в ДТП: є потерпілі

Суспільство

Сьогодні, 11 вересня, в Івано-Франківську на вул. Короля Данила трапилась дорожньо-транспортна пригода за участю комунального автобуса.

Причиною інциденту стало раптове вибігання на проїжджу частину дитини молодшого шкільного віку в невстановленому для цього місці. Про це інформують на сторінці КП “Електроавтотранс” ІФ.

Водій змушений був здійснити екстрене гальмування.
“Лише це та його вчасна реакція дозволила уникнути наїзду на пішохода, що могло мати надзвичайно тяжкі наслідки”, – йдеться у повідомленні.

У результаті гальмування двоє пасажирів автобуса зазнали травм. Правоохоронні органи розпочали розслідування цього інциденту.

Підприємство вважає професійними дії водія та повністю підтримує їх.

“Він зумів в складній ситуації не допустити наїзду на пішохода, яким, крім того, ще й була дитина. Дані з відеореєстратора та камери відеоспостереження салону надано компетентним органам. Особливо хотілось би звернутись до батьків дітей дошкільного та шкільного віку ретельно пояснювати небезпеку, на яку ваші діти можуть наражати себе, пасажирів, водіїв, інших учасників дорожнього руху через нехтування елементарними правилами безпеки на дорозі”, – кажуть у підприємстві.Переглядів: 110