В Івано-Франківську нагородять переможців соціального хакатону

Події, Суспільство

У неділю, 27 жовтня, в Urban Space 100 пройде нагородження переможців соціального хакатону, а його учасники презентують свої проєкти.

Соціальний хакатон в Івано-Франківську — це лекції, пітчинги та індивідуальні консультації команд із менторами із соціального підприємництва, маркетингу, фінансового моделювання, реклами та PR, управління людськими ресурсами.

Більше ніж 20 соціальних підприємців і тих, хто прагне працювати в соціальному бізнесі, сформують команди. Під керівництвом менторів ідеї за два дні переростуть у бізнес-моделі.

Команди-переможці отримають приз – запрошення на 12-тижневий Акселератор соціального підприємництва SELab, який відкриває двері до запуску чи масштабування соціального підприємства, до інвестицій і вигідних партнерств.

Початок о 17:00.

Це можуть бути проєкти соціального бізнесу про: – працевлаштування, профорієнтацію, розвиток власної справи для юних і літніх, для людей з інвалідністю, для молодих батьків, для випускників інтернатів, людей у складних життєвих обставинах, ветеранів АТО – тобто можливість заробляти людям, яких неохоче беруть на роботу «звичайні» працедавці; – догляд і дозвілля для тих, хто не може самостійно виходити з дому; – IT-стартапи, які допомагають розв’язувати проблеми уразливих груп; – догляд за тваринами; – розвиток творчості та спорту; – бізнеси, які спрямовують понад 20% чистого прибутку на соціальні ініціативи; – інноваційні стартапи, спрямовані на розв’язання глобальних соціальних проблем; – екобізнеси (безпечна для довкілля утилізація або перероблення вживаних речей та матеріалів).

Витрати на участь у хакатоні (приміщення, техніка, робочі матеріали) покриває проєкт «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Хакатон організовують: Український форум благодійників, Громадська організація SILab Ukraine, платформа “Тепле Місто”.Переглядів: 90