В Івано-Франківську провели пресконференцію проєкту “Наново: Навчання після 45”

Суспільство

Сьогодні, 10 вересня, у “Інша освіта” відбулася пресконференція проєкту “Наново: Навчання після 45.”

Даний проєкт створений для забезпечення обміну досвідом між поколіннями. Можливість для людей поспілкуватися, ділитися досвідом, пробувати себе.

Спікери проєкту активно запрошували людей у віці 45+ та 65+ для участі у навчанні, яке складається з чотирьох навчальних програм.

Альона Каравай – координаторка проєкту вважає, що ми розучилися спілкуватися між поколіннями. Для вирішення цієї проблеми створений “Наново”.

Сергій Никоноров, координатор дигітальної освіти вважає, що комп’ютерний світ, це нова спільнота, в якій немає перепон, які формуються за віком: “ІТ об’єднують покоління, тут з’являються нові терміни слова, які не мають обмежень по віку.”

Анна Потьомкіна, координаторка напрямку мистецької освіти в даному проєкті, вбачає проблему на арт-ринку в тому, що більшість речей стосується молодих людей, а інклюзині люди біля 45 років туди не заходять. Саме тому “Наново” створений, щоб ніхто не обмежував себе за віком.

“Ми вирішили спробувати зробити декілька серій воркшопів. Допомогти людям з різним розумінням мистецтва виражати своє бачення”, зауважила Анна.

Наталя Петрейко, співкоординаторка, говорила про критичне мислення і те, як воно зараз необхідне: “Ця програма дасть можливість людям, які хочуть вчитися, відчути, що вони не викинуті і стати частиною життя в місті”.

Олександр Московчук, координатор майстерні столярного ремесла хоче зробити об’єднання людей у спільноту, яка разом буде щось робити, творити і ділитись досвідом. “ Говорити про ремісництво тут актуально, ми близько до лісу. Є навик у людей, які тут живуть”, – додає Олександр.

 

Засновники проєку плануюють зробити у кінці грудня виставку, де покажуть свої результати.Переглядів: 148