В Івано-Франківську стартував Міжнародний форум присвячений безпеці на дорогах (ФОТО)

Без категорії, Суспільство

Сьогодні, 30 вересня, у Франківську розпочався Міжнародний форум, присвячений безпеці на дорогах, де громадсько-консультативна група проведе форум “Нульова смертність на дорогах Франківщини”.


Голова ГО “Д.О.М.48.24”, координаторка проєкту “Обирай безпеку!” Наталія Вишневецька розповіла про підготовку до заходу:

“У проєкті ми ставили собі за мету взяти дві пілотні ділянки і спробувати на їх прикладі провести певні події, які б покращили безпеку на цих ділянках. По-перше, ми проводили дослідження та презентували результати цього дослідження, на підставі результатів дослідження обирали проблематики з якими будемо працювати. Потім проводили інформаційну компанію, проводили різні тренінгові події — вони ще тривають”.


Серед пріоритетних тем проєкту є використання ременів безпеки, мобільних телефонів, взаємоповага учасників дорожнього руху, знання правил дорожнього руху.


Сержант Канадської поліцейської місії Крістофер Лавері поділився своїми очікуваннями від Міжнародного форуму:

“Перш за все ми вдячні, що нас запросили. Завітали для Того, щоб підтримати місцеві громади, обмінятися досвідом, домогтися зменшення ДТП. Учора вже мали зустріч з нашими українськими колегами. Обговорили поточну ситуацію, обговорили схожі в Канаді. Як на мене, Україна рухається у правильному напрямку задля зменшення смертності і аварій загалом”.


Також Крістофер Лавері розповів про ситуацію на дорогах Канади:

“Канада – велика країна з різноманітною географією. Найчастіше дорожньо-транспортні пригоди відбуваються через неуважність водіїв, часто керманичі користуються телефонами. Щоб змінити ситуацію ми запровадили жорсткі штрафи, тож це певною мірою допомогло знизити аварійність”.