В Івано-Франківську відбулися спортивні змагання серед допризової молоді (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 15 жовтня,в Івано-Франківську на стадіоні «Хет-трик Арена» вперше відбулися змагання з футзалу серед допризовної молоді на кубок Командувача Національної гвардії України, присвячені Дню захисників та захисниць України.


Пише Голос – Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


 

Участь в змаганнях взяли  близько 170-ти команд загальноосвітніх шкіл територіальних громад шести районів області. Ці змагання є символічним вшануванням пам’яті військовослужбовців – учасників бойових дій, які героїчно загинули за цілісність і незалежність нашої держави на Сході України та покликані сприяти підвищенню престижу військової служби, виховання у дітей почуття патріотизму та поваги до українського війська.


 «Цими днями Україна вшановує своїх захисників і захисниць. Ми з вами маємо можливість проводити ці заходи тільки тому, що на Сході України наші воїни зі зброєю в руках відстоюють кордони, бережуть цілісність і незалежність держави, дають можливість нашим дітям ходити в школу, а нам спокійно жити і працювати, – зазначила у своєму вітальному слові Світлана Онищук. – Прикарпатська земля багата на синів і дочок, якими ми гордимося. І наш земляк, командувач Національної гвардії України Микола Балан є таким нашим славним захисником. З такими людьми, які люблять свою землю, ми будемо будувати незалежну демократичну українську державу. То ж бажаю усім допризовникам міцного здоров’я, мирного неба і особистого щастя і перемог у спортивних поєдинках».