В Івано-Франківську з’явився меморіал першому очільнику 23-го ліцею (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суспільство

Анотаційну дошку першому директору ліцею Петру Сусаку на фасаді Івано-Франківського ліцею № 23 ім. Романа Гурика відкрили сьогодні, 5 лютого, у день його народження.


Сьогодні колишньому директору виповнилося б 74 роки, пише Голос-Інфо.

Петро Сусак раптово помер у 2017 році, перебуваючи вже 2 роки на пенсії. 

Анотаційну дошку відкрито з ініціативи вчителів школи. На захід завітали вчителі, міський голова та дружина директора Марія.

“Рада, що є така події. Він дуже любив вчителів і саме вони ініціювали відкриття дошки. Не знаю чи бачить він це, чи ні. Я багато з ким сьогодні говорила і всі казали, що він “найкращий директор”, а він у свою чергу завжди говорив, що у нього “найкращі вчителі”. Він живе у своїх учнях. В останньому інтерв’ю його запитали чи зустрічається він з випускниками.  Коли він йшов “Соткою”, то з ним завжди хтось вітався,  а інколи й обнімав”, – зазначила дружина Марія Василівна. 

Заступник директора з виховної роботи Кочинаш Олександр розповів, що познайомився з Петром Сусаком ще у 1985 році, коли був ще студентом педагогічного інституту:

“Петро Дмитрович був моїм наставником. Це була легка людина, яка носила проблеми у собі. У кого ви б не запитали, то кожен сказав би, що він  дуже привітний. Він  був дуже близький з вчителями, зустрічав їх кожного ранку.”

На відкритті був також присутній колишній ректор ПНУ  Віталій Каноненко, який  представляв Петра Сусака як директора цієї школи.

“Я особисто його рекомендував і не шкодую. Він був винятковим явищем. Він дуже любив дітей і вони його любили. Він був прихильним до людей та робив усе з внутрішнім задоволенням. Таких людей з таким захопленням роботою небагато. Він був опитимістом: вірив у краще , вірив у дітей… “, – розповів Віталій Іванович.

Нагадаємо, Петро Сусак колишній директор Івано-Франківського ліцею № 23 ім. Романа Гурика. Він очолював заклад із початку заснування (1989) до 2007 року.

Також він був депутатом міської ради і викладачем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, працював на кафедрі математичних та природничих дисциплін початкової освіти. Останні два роки був на пенсії.Переглядів: 19