В межах “Великого будівництва” добудують Яремчанську ЗОШ № 1

Події

Близько 22 мільйонів гривень в межах проєкту “Велике будівництво” спрямували на реконструкцію з добудовою Яремчанської загальноосвітньої школи № 1, що на Прикарпатті.


Про це кореспондентам Суспільного повідомив директор підприємства “ПРОМБУДСЕРВІС-КОСІВ” Володимир Тинкалюк, яке виконує роботи на цьому об’єкті.

Приміщення Яремчанської загальноосвітньої школи № 1 здано в експлуатацію ще у 1963-му році. Його спорудили для навчання 418-ти дітей. Зараз у школі 618 учнів. Одночасно їх розмістити у приміщенні неможливо – каже начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Яремчанського міськвиконкому Юрій Сіщук.

“У 2005-му році було ухвалено рішення провести виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію та добудову нашої загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 1. Вона була зроблена, і у 2008-му році розпочали будівництво. Почали з фундаменту та стін і, на жаль, десь в 2012-му році було припинено будівництво у зв’язку з відсутністю фінансування, – розповідає Юрій Сіщук. – У 2015-му році його продовжили”.

Володимир Тинкалюк – директор підприємства “ПРОМБУДСЕРВІС-КОСІВ”, яке виконує роботи на території нового корпусу Яремчанської школи. Чоловік розповідає, що на даний час уже виконано близько 70% робіт.

Директор Яремчанської загальноосвітньої школи № 1 Іван Холошнюк каже, що через брак приміщення частину школярів перевели на навчання до дитячого садка, проте кількість дошкільнят з кожним роком збільшується, і в майбутньому дошкільний заклад доведеться звільнити.

“Всі педагоги, учні, батьки, громада очікують якнайшвидшого завершення добудови. Планується, що у цьому приміщенні навчатимуться на першому-другому поверсі учні початкової школи, на третьому – учні 5-6, а у добудованому корпусі планується організувати кабінетну систему навчання”, – розповідає директор Іван Холошнюк.Переглядів: 29