В одному з франківських ліцеїв роблять ремонт (ФОТО)

Суспільство

Міський голова Руслан Марцінків разом із секретарем міської ради Віктором Синишиним відвідали Ліцей №10 Івано-Франківської міської ради, де зараз триває ремонт.


Минулого року ліцей переміг у конкурсі «Бюджет участі ІФ» та почав реалізовувати великий проєкт: капітальний ремонт шкільних санвузлів, повідомляють на офіційному сайті мера, пише ГолосІнфо.

Від початку заснування навчальний заклад не проводив ремонту санвузлів жодного разу. Керамічна плитка знищилася, системи водопостачання та каналізації відслужили свій термін і знаходилися в аварійному стані.

Директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук розповідає, що зараз інтенсивно продовжуються ремонтні роботи у навчальних закладах міста. «10 ліцей активно попрацював, переміг у конкурсі «Бюджет участі» та зараз реалізовує проєкт, щоб бути готовим до нового навчального року», – розповідає Ігор Максимчук.

На цей час вдалось замінити сантехніку, вікна, двері, а також встановити витяжки на другому та третьому поверхах. Цього року використали з користю карантин та розпочали облаштування вбиралень.

Директор Ліцею №10 Руслан Куриндаш розповідає, що чорнові роботи в більшості вже зроблено, а попереду ще залишається декорування стін.

«В цьому ліцеї дуже активний директор, який бере участь у всіх проектах співфінансування та інших програмах і конкурсах,  дбає про те, щоб діти навчалися у комфортних умовах. Я би хотів, щоб усі з нього брали приклад», – ділиться враженнями міський голова Руслан Марцінків.