У прикарпатській поліції стартував другий етап відбору офіцерів громади

Суспільство

У прикарпатській поліції стартував другий етап відбору офіцерів громади.


Про це повідомила Поліція Івано-Франківської області.

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області проходить співбесіда з кандидатами на посади поліцейських офіцерів громади, конкурс на які оголосили у серпні.

В обласній поліції відбулися перші співбесіди з кандидатами, які хочуть стати поліцейськими офіцерами громади, їх відбирає комісія, сформована з представників Департаменту превентивної діяльності НПУ та управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області, психолога Національної поліції, представника організації міжнародної технічної допомоги ICITAP та об’єднаної територіальної громади.

Кандидати, які бажають стати поліцейським офіцером громади проходять відбір з трьох етапів. А саме: профільне тестування, індивідуальні співбесіди та дослідження на поліграфі.

Минулого тижня 105 поліцейських взяли участь у першому етапі відбору – пройшли тестування на рівень логічного та аналітичного мислення, знання законодавства та інтегративність. За його результатами до другого етапу – співбесіди пройшли 71 кандидат.

Надалі обрані комісією кандидати приступлять до проходження спеціального курсу підготовки, після завершення якого розпочнуть службу на нових посадах.

Нагадаємо, мета проєкту «Поліцейський офіцер громади» – забезпечення кожної територіальної громади офіцером поліції. Хто такий поліцейський офіцер громади? Це офіцер поліції, який орієнтований на розв’язання безпекових проблем саме своєї територіальної громади. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми.