В яких випадках необхідно викинути дзеркало з будинку і як правильно це робити

Культура

Експерти рекомендують прислухатися до порад езотериків.

Вважається, що дзеркала зберігають інформацію про людину, тому викидати їх не можна — це принесе нещастя. Однак в деяких випадках викинути дзеркало необхідно. Зробивши це правильно, ви зможете відвести від себе біду.

Багато людей вважає дзеркала частиною інтер’єру і не надають їм особливого значення. Однак насправді дзеркала є потужним провідником енергії, здатної як нашкодити, так і допомогти власникам. Експерти рекомендують прислухатися до порад езотериків, щоб дзеркала не стали причиною виникнення безлічі неприємностей.

В яких випадках потрібно викинути дзеркало

Дзеркала є частиною інтер’єру, але з часом може виникнути бажання поміняти стиль квартири, зробити ремонт, придбати нові меблі. В такому випадку можна викинути старе дзеркало, адже оновлення привносить енергетику радості та комфорту.

Викидати можна і ті дзеркала, які від часу потьмяніли, на них з’явилися потертості та подряпини. Нерідко на старих дзеркалах з’являються здуття, вони починають спотворювати зображення і вже точно не підходять для подальшого використання.

Розбиті та тріснуті дзеркала також підлягають викиду, адже вони випромінюють негативну енергетику, до того ж ними запросто можна поранитися. За повір’ями, у розбиті дзеркала не можна дивитися, щоб не накликати на себе біди.

Викинути варто дзеркала, які залишилися від попередніх власників. Абсолютно ні до чого зберігати у себе джерело чужої енергії, адже невідомо, як вона вплине на нових мешканців. До того ж колишні власники могли часто сваритися, а значить, дзеркало збереже негативні емоції, які завадять жити щасливо.

Як правильно позбавлятися від дзеркал

Не викидайте дзеркала в сміттєві відра. Вони можуть розбитися, а це принесе в дім нещастя.

Дзеркало перед виносом з дому потрібно підготувати. Його необхідно обернути темною тканиною, яка не пропускає світло. Біля сміттєвого бака дзеркало присипте сіллю, щоб прибрати з нього вашу енергетику.

Дзеркало можна просто винести з дому і залишити, щоб воно стало комусь в пригоді. Змийте з нього всю інформацію проточною водою, і тоді дзеркало стане «нейтральним».

Дзеркало можна закопати на пустирі, особливо якщо воно розбилося. Його потрібно помістити в глибоку яму і пересипати сіллю.

Згідно з повір’ями, викидати дзеркала можна тільки на спадний Місяць, щоб виключити неприємності в житті. Виключення складають лише розбиті дзеркала, від яких потрібно позбутися негайно.

Кожне дзеркало варто очистити від накопиченої енергетики, особливо якщо воно належало кільком поколінням родини. Після ритуалу можна буде викинути без побоювання. Купіть звичайної крупної солі в четвер, приготуйте ємність зі святою водою і церковну свічку. Свічку потрібно поставити в сіль і підпалити, а потім вимовити:

«Накопичене зло вогнем випалюю, нічого не залишаю. Дзеркало очищаю і від своєї енергетики звільняю».

Після цього збризніть поверхню святою водою, дзеркало загорніть в темну тканину і спокійно викидайте.

Ставтеся до дзеркал дбайливо, адже з їх допомогою можна притягнути в життя успіх і процвітання. Вибирайте дзеркала правильно, щоб у вашому домі та сім’ї завжди панували комфорт, гармонія і любов.

ДжерелоПереглядів: 100