Вдарив продавчиню молотком і пограбував магазин: неповнолітнього прикарпатця засудили на 9 років

Кримінал, Суспільство

Сьогодні стало відомо, що Калуський міськрайонний суд виніс вирок неповнолітньому жителю Калущини, який скоїв ряд злочинів.


Про це повідомили на Галичині, пише Голос-Інфо.


Обвинувачений вже мав дві судимості за крадіжки на Львівщині.


Нагадаємо, 30 квітня цього року обвинувачений вночі вкрав з магазину близько трьох тисяч гривень. 21 травня  вдень юнак зайшов у магазин, відволік увагу продавчині і несподівано завдав удару молотком по голові. Тоді вкрав з каси 1500 гривень. Також 28 червня  зустрівся у Калуші зі знайомою і забрав у неї мобільний телефон.

«В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 4 ст. 187 КК України визнав та вказав, що злочини вчинив при обставинах, викладених в обвинувальних актах. Суду пояснив, що він перебував вдома в с.Студінці, де проживає більше року, і у нього виникла думка піти в магазин і заволодіти коштами. Тоді він пішов в магазин, вдарив продавця по голові молотком, який взяв з собою з дому, вона впала, після чого він забрав з шухляди грошові кошти. Перед тим, як вдарити, він попросив продавця щось йому продати. Точної суми, яку взяв з шухляди, не пам’ятає, десь тисячу гривень. Після цього покинув місце злочину, потерпіла залишилась лежати на землі. Він не усвідомлював, що робить, оскільки був в стані алкогольного сп`яніння. Під час затримання у нього було вилучено наркотичний засіб, який він тримав для власного вживання. По цьому епізоду вину визнав повністю, розкаявся у вчиненому», — йдеться у висновку судового рішення.

Грабіж телефону обвинувачуваний пояснює так: телефон забрав, бо приревнував, оскільки до неї часто дзвонили. У подальшому зі злості розбив телефон. Завдану шкоду відшкодував потерпілій, вину визнає у вчиненні даного злочину, розкаюється.


Зазначимо, що продавчиня магазину є родичкою неповнолітнього порушника.


Суд визнав його винним та призначив остаточне покарання за сукупністю злочинів у вигляді 9 (дев’яти) років позбавлення волі. До терміну приєднали невідбуте покарання за вироком Миколаївського районного суду Львівської області.