Від початку пандемії COVID-19 на Франківщині захворіло 6486 дітей

Здоров`я, Суспільство

Станом на кінець минулого року Івано-Франківська область перебувала на 15 місці за кількістю нових випадків хворих на COVID-19 в Україні.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ.


Про це сьогодні, 11 січня, під час чергової селекторної наради голови облдержадміністрації повідомив генеральний директор ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ», головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук.


Під час наради головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук доповів про підсумки пандемії COVID-19 на території області за рік, що минув.


Зокрема , за минулий рік ріст захворюваності на COVID- 19 є більший за попередній рік майже у два рази. Найбільшу кількість хворих у 2021 році зафіксовано в листопаді – 1454 випадки протягом доби. Протягом минулого року було зафіксовано 2293 летальних випадки, що на 2,8 раза більше чим в попередньому році. Також в три рази зросла й захворюваність серед дітей – 4882 випадки протягом року.


Від початку пандемії в області на COVID-19 захворіло 129357 осіб, з них – 6486 дітей, зокрема за останню добу COVID-19 зафіксовано в 159 осіб. Летальних випадків 6. Вакцинованих серед хворих 25, що становить 16%. Найбільша кількість хворих реєструється в Івано-Франківському та Калуському районах.


За словами Руслана Савчука, протягом першого тижня 2022 року спостерігається ріст захворюваності.
Зростання захворюваності на COVID-19 фіксується в п’яти районах нашої області, винятком є Верховинський район. Таким чином зростання захворюваності становить: Івано-Франківський район 27,1%, Надвірнянський район – 21,7%, Косівський район -22%, Коломийський-71%, Калуський-71%»,– каже Руслан Савчук
Крім того, головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук зазначає, що найбільший ріст захворюваності спостерігається у двох територіальних громадах області, Долинській та Коломийські.
Спостерігаючи за ситуацією з COVID-19 в області зафіксовано, що в Коломийському районі в селі Воскресінці виявлено конкретний ріст захворюваності серед населення. Сьогодні мною буде направлено, як головним державним санітарним лікарем області, подання щодо можливості розгляду ведення протиепідемічних заходів на території цих двох територіальних громад з метою локалізації поширення вірусу”, – говорить головний державний санітарний лікар області.