Відеоогляд пістолета SIG Sauer P320 XCompact

Технології

Схоже, що компанія SIG Sauer  пішла по стопам Apple, щороку випускаючи оновлену модель свого надпопулярного пістолета P320 , дещо погравшись з його розмірами.

Модель P320 X-Compact показала, що компанія знайшла золоту середину між компактністю  та можливостями. Він менший за інші повнорозмірні пістолети, проте має магазин на 15 набоїв. Його ствол коротший, ніж у Glock 19 , а загальна довжина складає 177 мм.

У новинки повністю перероблений модуль руків’я – рамка має більш виражений виступ «хвіст бобра» та широкий виріз під спусковою скобою. На затворі-кожусі з’явилась пластина для коліматорного прицілу Sig Romeo1.

Проте і без нього пістолет має відмінні механічні прицільні пристосування з яскравою зеленою мушкою та ціликом з білими точками. Оновився також спусковий гачок – він став пласким. Зусилля спуску – 2,5 кг, з дуже коротким ходом.

SIG Sauer P320 XCompactSIG Sauer P320 XCompact

Пістолет дуже непомітний при носінні у кобурі, і по відчуттям нагадує субкомпактну модель. Їзда за кермом навіть на дальні дистанції також не викликала ніяких больових відчуттів. Загалом же пістолет вийшов на славу – є все, і нічого зайвого. Пістолет відмінно працює прямо з коробки і не потребує доопрацювань.

SIG Sauer P320 XCompactSIG Sauer P320 XCompact

Технічні характеристики:

Калібр: 9 мм

Довжина ствола: 3,6 дюйми

Загальна довжина: 177 мм

Висота: 134 мм

Вага: 717 г

Ємність магазину: 15+1

MSRP: $470.00

 

ДжерелоПереглядів: 15