фото з мережі інтернет

Відійшла у вічність лікарка-ендокринолог обласного госпіталю ветеранів

Суспільство

Сьогодні,  17 березня, пішла з життя лікар-ендокринолог КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” Дорошенко Тетяна Миколаївна.


Про це повідомили на сторінці госпіталю, пише Голос-Інфо
Народилася 9 грудня 1957 року в сім’ї військовослужбовців.
З 1976 р. по 1982р. навчалася в Тернопільському медінституті.
“За час роботи проявила себе високоваліфікованим спеціалістом, користувалася авторитетом в колективі та серед пацієнтів, була завжди доброзичливою у відносинах з колегами, комунікабельною, чуйною та уважною до пацієнтів, з високою відповідальністю відносилася до виконання своїх посадових обов’язків. За багаторічну сумлінну працю на ниві охорони здоров’я їй неодноразово оголошувалися подяки”.
Сьогодні о 14:00 у капличці госпіталю відбудеться панахида за упокій душі Тетяни Дорошенко.
“Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У нашій пам’яті Тетяна Миколаївна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо разом з Вами”, – йдеться в дописі.
May be an image of 1 особа та у приміщенні


Переглядів: 254
banner