Віджимання на великих пальцях: у Надвірній встановили рекорд (ФОТО)

Події, Суспільство

 Надвірній встановили національний рекорд України в номінації «Віджимання на одному пальці обох рук».


Почесне звання рекордсмена здобув Антон Левкун – майстер спорту України, чемпіон України, чемпіон Европи з карате, житель с.Чорні Ослави, який сьогодні в Надвірній на майдані Шевченка відтиснувся від землі на великих пальцях обох рук 53 рази за 50 секунд, інформує Фіртка з посиланням на Надірнянську міську раду.

Рекорд встановлений під пильним оком експерта Національного реєстру рекордів України Павла Горішевського.

Антон Левкун почав займатись карате з 10 років. Ще будучи дитиною, щоразу долав довгий шлях до Коломиї, щоб займатись з тренером улюбленим спортом. З часом в 2009 році Антон Антонович відкрив спортивну секцію в рідному селі, де популяризував спорт та фізичну культуру серед дітей та молоді. В 2011 Антон Левкун став чемпіоном України з карате, в 2013 – чемпіоном Европи, а в 2016 здобув кубок чемпіона в Швеції.

До цього часу в Україні такий рекорд ніхто не встановлював. Унікальність цього рекорду у фізіологічних можливостях, адже уся вага чоловіка зосереджена на великих пальцях обох рук.

Рекордсмен розповідає, що кожного ранку він 20 хвилин свого часу витрачає виключно на вправи для пальців рук.Переглядів: 179