Військовослужбовець Володимир Черневий з Болехова отримав «Срібний хрест»

Суспільство

Військовослужбовець Володимир Черневий з Болехова отримав «Срібний хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного


Про це пише Голос-Інфоз посиланням на Болехівську міську раду


Уже майже два роки в умовах повномасштабного вторгнення та протягом новітнього етапу національно-визвольної боротьби, що триває з 2014 року, українські військові проявляють особисту мужність і героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку. Часто в умовах, пов’язаних з ризиком для життя. Пишаємося, що серед них є чимало наших земляків.


Нещодавно, за особисту мужність і героїзм, самовідданість, високий професіоналізм, стійкість та рішучість під час виконання військового обов’язку почесною відзнакою був удостоєний уродженець Болехова, старший лейтенант, офіцер Володимир Черневий.


Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 18.09.2023 №2260 нашого земляка було нагороджено нагрудним знаком «Срібний хрест».


Добру новину повідомив батько захисника, директор Прикарпатського лісогосподарського коледжу, доктор біологічних наук, академік Лісівничої академії наук України Юрій Черневий у Facebook.


Володимир Черневий боронить кордони України від російського загарбника у складі 45 окремої артилерійської бригади Збройних Сил України майже два роки. Повномасштабне вторгнення росії почалося 24 лютого минулого року, а вже 28-го лютого Володимир прийшов до військкомату та приєднався до лав добровольців.


На той час у Володимира за плечима був досвід інтенсивної військової підготовки зі значним акцентом на практичну складову в одному з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України – Націона́льній акаде́мії сухопу́тних ві́йськ і́мені ге́тьмана Петра́ Сагайда́чного. Тут хлопець здобув звання молодшого лейтенанта.


Військову службу у Збройних Силах України Володимир Черневий розпочав командиром батареї. Сьогодні він очолює бригаду інженерної служби.


Разом з побратимами боронить нашу землю на найпекельніших ділянках фронту — під Соледаром, Бахмутом, Гуляйполем, …


За винятковий внесок у боротьбу за мир та безпеку двічі був нагороджений військовими нагородами.


Від імені усіх краян вітаємо земляка з високою нагородою! Щиро радіємо за нашого мужнього та завзятого воїна! Пишаємося його успіхами у воєнній справі, зичимо подальших досягнень і звершень в ім’я України!


Дякуємо тобі, Володимире, за службу, мужність і відвагу! Дякуємо за відданий захист свободи й територіальної цілісності України! Чекаємо вдома з Перемогою!


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

 Переглядів: 143