Віщі сни: 20 сновидінь, які обіцяють принести багатство й удачу в життя

Культура

Розшифровуйте отримані сигнали правильно.

Про віщі сни доводилося чути кожному. Більш того, багато бачили пророчі сновидіння і на собі відчули всю магію втілення в життя подій, про які повідомляла нам наша підсвідомість.

Сновидіння — найцінніший ресурс нашого організму, потрібно лише навчитися правильно розшифровувати отримані сигнали, і бути готовим до можливих змін. Давайте дізнаємося, про що повинен бути сон, щоб ви ясно усвідомили — багатство і удача зовсім поруч!

20 сновидінь, обіцяють багатство і удачу:

Танець у сні

Танець у сні — надзвичайно гарний знак. Якщо ви крутитеся уві сні з партнером або партнеркою, значить, вас чекає приємна зустріч. А якщо ви на самоті насолоджуєтеся танцем — готуйтеся до несподіваного прибутку! Дітлахи, які танцюють у сні, обіцяють радісну звістку про швидке поповнення у вашій родині, а якщо танцює літня пара, можливі позитивні зрушення в кар’єрі.

Польоти уві сні

Кожній людині хочеться навчитися літати, а тому сон, в якому він літає, викликає лише позитивні емоції. Приємно повідомити, що це ще й надзвичайно прибуткове сновидіння. Воно принесе у ваше життя успіх у всіх сферах, але перш за все, допоможе знайти справу свого життя, яка буде приносити постійний дохід.

Камінь аметист

Якщо уві сні ви побачите фіолетовий аметист, значить, вас очікує спокійне, забезпечене життя. Знайти прикраси з цим каменем, означає отримання гідного доходу. Але бійтеся втратити перстень або брошку з аметистом. Такий сон означає втрату чогось цінного для вас.

Дерева

Прогулюючись у сні по квітучому саду, знайте, в вашому сімейному житті пануватиме гармонія, а з близькими людьми нічого не трапиться. Коли ж присниться, що ви стоїте під деревом — чекайте допомоги від близького друга. Нарешті, бамбукові дерева у сни віщують хороші новини.

Храм

Сновидіння, в якому ви входите в храм є символом небувалої удачі! Якщо ж ви побачите вівтар, а на ньому статую Господа, неймовірне везіння буде супроводжувати вас протягом всього року!

Труну

Багато хто лякається, побачивши уві сні надгробок або труну. Однак на ділі посил нашої підсвідомості в цьому випадку дуже оптимістичний. Такий сон означає, що тривоги скоро залишать вас. Побачивши, як у труну кладуть тіло, чекайте швидкої винагороди за свої труди. А якщо покійний піднімається з гробу, у вас є всі підстави очікувати великий заробіток. До речі, побачивши себе на кладовищі в сновидінні, не хвилюйтеся! Цей сон повинен змусити вас задуматися про створення сім’ї.

Погода

Схід Сонця або Місяця в сновидіннях обіцяє розвиток і процвітання. Можливо, вам запропонують нову цікаву роботу. Веселка в сновидінні повідомить про щастя, яке наповнить вашу родину, а гуркіт грому дасть надію на круті зміни на краще. Особливу увагу зверніть на сон про спалах в небі зірки. Він повідомить вам про швидку появу дитини.

Чоловік

Люди нерідко присутні в наших снах, а тому слід приділити увагу дрібницям. Так, якщо приснився оголений чоловік, будьте готові до того, що у вашому житті відбудеться щасливий випадок. А помітивши хвору людину, яка посміхається або сміється, не сумнівайтеся — скоро ви підете на поправку!

Жінка

Окремо скажемо про побачену у сні представницю прекрасної статі. Бачити красиву жінку в сновидінні, спілкуватися з нею або тримати за руку, означає отримати добру звістку. Якщо ж панночка здійснює покупки — вас очікують приємні витрати. Але найвдалішим обіцяє бути сон, у якому ви побачите вагітну жінку. Він є передвісником багатства, яке несподівано впаде на вас.

Птиця

Побачений уві сні красивий птах є символом любові і сигналізує про зміни в особистому житті. Побачивши таке сновидіння, будьте готові зустріти свою другу половинку. Якщо ж птах у сні стукає у ваше вікно і кличе вас, є ймовірність повернутися в колишні стосунки.

Пташиний корм

Годувати птахів у сні — до дорогого подарунку, який ви незабаром отримаєте. Якщо ж ви посипаєте землю зерном, значить, незабаром ваш бізнес вийде на новий рівень. Як правило, цей віщий сон дає величезний стимул до розвитку і боротьби за власне благополуччя.

Тварини

Тварини бачаться уві сні до щастя, навіть якщо сон здасться вам кошмарним. Побачили, як хтось вбиває на ваших очах курку або качку, не сумуйте. Це віщий сон, що передвіщає своєму власникові щасливу долю. Те ж можна сказати і про сновидіння, в якому вас кусає змія. Видихніть і посміхніться! Вас чекає багато грошей!

Слон

Слон виділяється серед інших тварин своїми гігантськими розмірами і добродушним характером, терпінням і мудрістю. Тому побачений у сні слон віщує захист ваших інтересів та зміцнення сімейних відносин.

Овечка

Побачена уві сні овечка, особливо якщо вона пасеться на лузі, говорить про радісну зустріч з друзями, яка трапиться в найближчі дні. А ось гладити кучеряву тварина уві сні, значить, отримати відмінний результат своїх старань. Нарешті, якщо уві сні ви розбираєте баранину, значить, є всі шанси незабаром отримати швидкий прибуток.

Свиня

У більшості людей свиня асоціюється з достатком, а тому не дивуйтеся, якщо побачена уві сні хрюшка стане передвісником різкого збільшення доходів, а також посмішки фортуни. Можливо, ви виграєте гроші в казино або лотерею, а може бути, дізнаєтеся про те, що отримали спадщину.

Бджоли

Бджоли — трудівниці, а значить побачені уві сні комахи, це сигнал до того, що скоро ваші фізичні і розумові зусилля будуть гідно винагороджені. Ймовірно, ви станете дуже відомою людиною, і цей факт дозволить вам стати помітно багатшими.

Вогонь

Приснилося, що у вогні згорає ваш будинок? Не лякайтеся! Це віщий сон, який говорить лише про те, що у вогні згорають всі ваші тривоги і проблеми. Аналогічним буде сон про свято, на якому крутяться вогненні феєрверки. Він символізує завершення чорної смуги в житті.

Місячне світло

Прогулянки під Місяцем асоціюються у більшості людей з романтикою і чуттєвими насолодами. А сон, в якому ви з коханою людиною прогулюється під місячним світлом, говорить про швидке одруження або заміжжя. Шлюб обіцяє бути вдалим у фінансовому плані, а отже, більше потребувати грошей ви не будете!

Море

Романтичні сни про морське узбережжя будуть ще солодші, якщо ви дізнаєтеся про те, що вони обіцяють вам безмірне щастя. Побачили сновидіння, в якому ви з розгону кидаєтеся в набігаючу хвилю — знайте, дуже скоро ваше життя осяється справжнім щастям.

Аукціон

Рідко людина бачить сновидіння про аукціон. Тим цінніше результат такого сну. Якщо ви побачите себе в залі, де продаються лоти, або почуєте голос аукціоніста, який відбиває рахунок дерев’яним молоточком, значить, скоро вирішиться надзвичайно важливе для вас, грошове питання. Готуйтеся до того, що скоро ви станете набагато багатшими!

Тепер ви знаєте, які 20 сновидінь обіцяють багатство й удачу, а значить, обов’язково зверніть на них увагу і не пропустіть щастя, яке йде прямо в руки!

ДжерелоПереглядів: 17