Віталій Федорів прибирав берег річки Бистриця

Суспільство

У треті вихідні вересня відзначається Міжнародний день чистих берегів – 2020 та Всесвітній день прибирання – WorldCleanupDay.


Метою акції є позитивні зміни екологічної свідомості громади задля запобігання забруднення побутовими відходами водних ресурсів та заради дбайливого ставлення до берегів річок України та світу, пише Голос-Інфо з посиланням на ІФ ОДА.

Сьогодні проблема засмічення побутовим сміттям акваторій набрала глобальних масштабів. Існує нагальна необхідність зупинити перенесення сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибиранням узбереж.

19 вересня, у суботу,  державний секретар Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Євдокія Ярова, голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та його заступник Василь Івасик, представники управління екології та природних ресурсів ОДА, Дністровського БУВР, обласного управління лісового та мисливського господарства, військові та небайдужі долучилася до Міжнародного дня чистих берегів – 2020 та Всесвітнього дня прибирання.

Вони взяли участь у заходах з очищення берега річки Бистриця Солотвинська у селі  Старий Лисець.

Під час акції зібрали півтори тонни сміття та вантажівку будівельних відходів.