Водії, які порушили ПДР, випробовують окуляри, які імітують стан сп’яніння (ФОТО)

Суспільство

На Івано-Франківщині поліцейські проводять акцію «Випробуй у безпеці», яка орієнтована на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.


Про це повідомила Поліція Івано-Франківської області, пише Голос-Інфо.

Поліціянти Івано-Франківщини, побачивши порушення правил дорожнього руху, зупиняють водія, спілкуються з ним, виписують штраф. Крім того, працівники груп реагування патрульної поліції велику увагу приділяють роз’яснювальній бесіді з водіями щодо протидії керування транспортними засобами в нетверезому стані.

Зокрема, поліціянти використовують «Drunk Busters Goggles» – це спеціальні окуляри, які імітують вплив алкоголю на поведінку людини. За сприяння Всеукраїнського об’єднання Автошкіл працівники поліції мають можливість в області презентувати громадянам так звані алкоокуляри. Такі заходи проводять поліціянти систематично.

Окуляри допомагають усвідомити усі ризики керування в нетверезому стані.
Дані акції допомагають привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми керування «напідпитку» та вкотре нагадати про необхідність дотримання ПДР України.

Водіїв, які порушили та сіли за кермо в нетверезому стані поліцейські притягують до адміністративної відповідальності.

За сім місяців 2020 року на території Івано-Франківської області зареєстровано 201 ДТП саме через перебування водіїв у нетверезому стані. При цьому 47 таких ДТП з постраждалими, в яких загинули 3 особи та 65 осіб отримали тілесні ушкодження. За даний період працівники поліції склали 2126 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані сп’яніння).

 Переглядів: 147