Види чоловічої брехні, в які пора перестати вірити

Територія успіху

Брехня, яку використовує багато чоловіків.

Не всі чоловіки грають в кохання за чесними правилами — багато з них часто піддається солодкій брехні.

Жінка завжди повинна бути напоготові, особливо на початку відносин, коли слабо розуміє, з ким має справу.

Закохана дівчина сліпо вірить вухами, а дуже даремно. Така практика небезпечна, особливо, якщо вам попався завзятий брехун і хитрун.

Як визначити нечесного чоловіка? Розберімо 5 основних факторів, які кажуть про це.

«Мені потрібні тільки серйозні стосунки»

Похвально, якщо це дійсно так, але нерідко чоловіки кажуть це для красного слівця, щоб якнайшвидше заволодіти жінкою. На початку відносин дивіться більше на вчинки залицяльника. Вони скажуть голосніше будь-яких слів.

«Я з першого погляду зрозумів, що ти — та сама»

Ще одна фраза з лексикону пікапера. Безумовно, ви — чудова жінка, але як він це встиг розгледіти? Буває, люди роками живуть і щодня дізнаються один про одного щось нове, а тут швидкоплинне знайомство, і вже доля? Не поспішайте, придивіться до нього уважніше.

«Завжди хочу бути з тобою»

Занадто самовпевнено, необачно і поспішно. Скільком жінкам він вже говорив таке, цікаво? Тут не знаєш, як складеться день завтра, а він кидає такі серйозні фрази через пару днів знайомства.

«Ти зовсім не така, як мої колишні»

Сам факт порівняння з іншою жінкою — вже негарна поведінка з його боку. Швидше за все, він звичайний ловелас. Розумний чоловік, навіть якщо проведе порівняння в вашу користь, не буде цього озвучувати.

«Я хочу від тебе дитину»

Почути цю фразу з вуст коханої людини мріє багато жінок, для яких важливі серйозні стосунки. Однак якщо це вимовляє чоловік, з яким ви познайомилися буквально місяць тому, то це тривожний дзвіночок. Не виключено, що це одна з хитрощів, щоб швидше домогтися жінки.

ДжерелоПереглядів: 192