Визначте основну вашу проблему, вказавши, що першим побачили на цій картинці

Територія успіху

Дізнайтеся, що турбує вас найбільше.

Цей тест допоможе вам виявити вашу найбільшу проблему! У всіх є психологічні труднощі, але не всі усвідомлюють, що вони заважають жити. Щоб зрозуміти, які труднощі не дають спокою саме вам, пропонуємо пройти наступний тест.

Якщо ви хочете визначити, з чим потрібно боротися, то погляньте на зображення. Скажіть — що ви побачили в першу чергу? На зображенні ми зашифрували кілька образів, кожен з яких розповість про ваші труднощі.

Кілька левів

Побачений вами образ застерігає про надмірний вплив стресу. Якщо вам кинулися в очі леви, то ви забагато працюєте і мало відпочиваєте. Найімовірніше, вас не покидають думки про те, що належить зробити. Але з-за цього ви відчуваєте себе нещасним.

Щоб вирішити проблеми, ви витрачаєте весь свій час. Але постійні клопоти не залишають вам можливість відпочити. Подумайте — чи варті витрачені зусилля результату? Хіба сенс життя полягає в тому, щоб витрачати його на вирішення труднощів?

Якщо ви хочете не виживати, а жити по-справжньому, то розставте пріоритети. Знайдіть час для того, щоб зайнятися цікавими вам речами. Зрозумійте, що ви не в змозі самостійно вирішувати всі проблеми. Прийміть допомогу оточуючих і знайдіть час для себе.

Дерева

У вашому випадку тест стверджує, що ви прагнете контролювати все. Але зараз ви зіткнулися з чимось, чим не можете керувати. Це вибиває вас з колії та змушує сильно нервувати. Щоб не розсьорбувати в майбутньому наслідки прийнятих рішень, постарайтеся зробити правильний вибір.

Ваша головна проблема в тому, що ви впадаєте в паніку. Якщо вам потрібно зробити серйозний крок, то це викликає сильний страх. Але зараз ви не маєте права піддаватися йому. Позбавтеся від паніки, якщо хочете змінити своє життя в кращу сторону.

Зебри або жирафи

Тест говорить, що ви самі визначаєте власні здібності. Але в цьому полягає основна проблема. Ви здатні на багато що, але занадто замикається в собі.

Ваша зона комфорту — це занадто закрите місце. Ви не прагнете до спілкування з друзями або до нових знайомств. Але в результаті це може призвести до повної самотності.

Пантера

Схоже, що основна проблема в тому, що ви відчуваєте що дуже втомилися. Тест застерігає про те, що ви повністю видихалися. Якщо вам здається, що навколо лише сірість і смуток, то це не значить, що так і є. Просто зараз ви не можете помічати щось хороше. Але ви в змозі змінити це в будь-який момент.

Зрозумійте, що ви не самотні, оскільки вас оточують люблячі люди. Знайдіть те, що буде мотивувати вас на рух вперед. Займайтеся тим, що зможе викликати у вас справжній інтерес, щоб змінити життя на краще.

ДжерелоПереглядів: 13