Walther Meister Manufaktur Q5 Match SF: преміальна лінійка спортивних пістолетів

Технології

Спортивний пістолет не обов’язково має бути непримітним, а красивий пістолет – не обов’язково тримати лише в рамці на стіні.

Саме це і довела німецька компанія Walther, представивши преміальну лінійку пістолетів G5 Match під назвою Meister Manufaktur. Всі моделі в лінійці мають нітрідовані по технології Tenifer стволи, затвори-кожухи, рамки та кришки магазинів.

Спусковий гачок Dynamik Performance встановлюється на всі моделі лінійки.

 Спусковий гачок Dynamik Performance встановлюється на всі моделі лінійки.Спусковий гачок Dynamik Performance встановлюється на всі моделі лінійки.

Модель Patriot має гравіювання, присвячене історії США, виконане компанією Bottega Giovanelli в Італії.

Модель Patriot має гравіювання, присвячене історії США, виконане компанією Bottega Giovanelli в Італії.Модель Patriot має гравіювання, присвячене історії США, виконане компанією Bottega Giovanelli в Італії.

Модель Black Tie має матуюче покриття Stinox. Мушка та цілик інтегровані в затвор-кожух на всіх моделях.

Модель Black Tie має матуюче покриття Stinox. Мушка та цілик інтегровані в затвор-кожух на всіх моделях.Модель Black Tie має матуюче покриття Stinox. Мушка та цілик інтегровані в затвор-кожух на всіх моделях.

Насічка на накладці на руків’ї має 20 ліній на дюйм.

Насічка на накладці на руків'ї має 20 ліній на дюйм.Насічка на накладці на руків’ї має 20 ліній на дюйм.

Модель Black Diamond має футуристичний вигляд та алмазоподібне покриття.

Модель Black Diamond має футуристичний вигляд та алмазоподібне покриття.Модель Black Diamond має футуристичний вигляд та алмазоподібне покриття.

Модель Arabesque має вставки з 24-каратного золота та гравіювання руки італійського майстра Даріо Кортіні.

Модель Arabesque має вставки з 24-каратного золота та гравіювання руки італійського майстра Даріо Кортіні.Модель Arabesque має вставки з 24-каратного золота та гравіювання руки італійського майстра Даріо Кортіні.

Ціни варіюються в межах $2,790-$4,449.

ДжерелоПереглядів: 65