Як підібрати форму брів для типу обличчя: трендові форми

Територія успіху

Обов’язкова умова, яка поширюється на будь-яку форму — природність. Жодних олівців і мінімально тіней.

Правильна форма брів здатна зробити свою володарку молодшою, пом’якшити риси обличчя і підкреслити сильні сторони, а невдала — зробить обличчя старшим і суворішим. Щоб підібрати ідеальну форму брів, слід виходити зі свого типу обличчя — саме він підкаже, що краще всього підійде саме вам. Можливо, це будуть густі широкі брови, тонкі, короткі, прямі або зігнуті, адже кожне обличчя індивідуальне. А тепер поговоримо докладніше, як підібрати форму брів для кожного типу обличчя.

Овальне обличчя

Красунь з овальним типом обличчя можна назвати щасливицями, адже їм підходять практично всі форми брів. Але не варто віддавати перевагу занадто коротким бровам, адже обличчя і так досить вузьке, а також різким зламам і бровам з високою аркою. Форма брів для овального обличчя може бути широкою або середньою, прямою або злегка закругленою — варіантів для вибору цілком достатньо.

Кругле обличчя

Дівчатам з круглим типом обличчя варто уникати м’яких вигинів і ліній у вигляді дуги — такі брови тільки підкреслять округлість обличчя, чого робити зовсім не варто. Правильною формою брів для круглого обличчя стане варіант з чітким і витонченим зламом, явним куточком і тонким хвостиком. Вона додасть обличчю виразності, якоїсь геометричності і навіть візуально зробить очі трохи більшими.

Серцеподібне обличчя

Коригуючи брови за формою обличчя «серце», потрібно відволікти увагу від широкого чола. У цьому допоможе злегка вигнута форма брів, але не повністю пряма. В іншому орієнтуйтеся на свої переваги і пропорції — серцеподібна форма максимально наближена до ідеального овалу. Також не варто захоплюватися опущеними куточками вниз — це надає обличчю ображеного вигляду.

Ромбоподібне обличчя

Щоб створити гарну форму брів для ромбоподібного типу обличчя, слід керуватися декількома правилами. Щоб згладити кути і чіткі форми, варто віддати перевагу м’яким і округлим вигинам. У верхній точці брови не повинно бути яскраво виражених зламів, допускається лише акуратний перехід в хвостик. Для такого типу обличчя не варто вибирати прямі форми брів — арочні варіанти будуть виглядати набагато гармонійніше.

Квадратне обличчя

А тепер зупинимося на тому, як вибрати форму брів для квадратного обличчя. Оскільки риса даного типу — геометричність, її потрібно максимально пом’якшити. Для цього найкраще підійдуть м’які форми, напівкруглі дуги без зламів і гострих куточків. Акуратні брови середньої ширини допоможуть звузити об’ємний лоб і перемістити акцент на вилиці.

Прямокутне обличчя

Корекція брів для прямокутного обличчя повинна здійснюватися за тими ж принципами, що і для квадратного. Рекомендуємо віддавати перевагу м’яким лініям без чітких вигинів, але при цьому брови рекомендується робити трохи довшими, щоб обличчя візуально не здавалося вузьким. Відмінним варіантом стануть прямі брови з мінімальним вигином — одна з найбільш трендових форм брів року, яка прийшла до нас з Південної Кореї.

Також варто звертати увагу на деякі особливості обличчя. Дівчатам з великим носиком слід вибирати короткі форми брів, а власницям тонких і ніжних рис обличчя краще не перевантажувати beauty-образ занадто широкими і густими бровами. Широкі обличчя більш гармонійно виглядають з короткими бровами, а більш витягнуті і вузькі — з довгими.

Але приступати до корекції можна лише після визначення своїх пропорцій. Щоб це зробити, досить трьох простих кроків.

  • Точку початку брови можна визначити, приклавши звичайний олівець вертикально до крила носа. Він повинен проходити через внутрішній кут ока і зустрічатися з бровою.
  • Потім поверніть олівець по діагоналі, щоб він стикався з зовнішнім куточком ока — це буде точка закінчення хвостика брови.
  • Точку вигину визначте, приклавши олівець однією стороною до крила носа, а іншою наближаючись до середини зіниці. Місце дотику олівця з кордоном росту волосків — це точка арки або лінія зламу брови.

Не варто забувати, що брови не можуть бути ідеально симетричними, адже наші обличчя теж мають деяку асиметрію, тому деякі пропорції можуть відрізнятися, особливо точка зламу.

Всі ці прості рекомендації допоможуть зрозуміти, наскільки довгими повинні бути брови, де їм слід починатися, а де закінчуватися, і, звичайно ж, які форми краще всього підійдуть саме вам, підкреслять ваші достоїнства і додадуть обличчю завершений вигляд.

Модні форми брів 2020

Брови-пір’я

Ця форма характеризуються видимими проміжками між волосками. Ефект потребує великої кількості гелю для укладки, щоб брови дійсно відповідали своїй назві і нагадували вигнуті пір’я. Тіні або олівець будуть зайвими, брови розчісують і фіксують тільки пензлем. Важливо, щоб волосся не були занадто короткими, щоб їх можна було добре розчесати і, таким чином, забезпечити бажаний ефект.

Чоловічі брови

Це, мабуть, найпростіша тенденція брів всіх часів, девіз: просто не робіть нічого! З цим видом зовсім не потрібно болісно вищипувати або будувати форму, замість пінцета, просто дозволяйте волоскам рости. Родзинка тренду заснована на тому факті, щоб брови не виглядали ідеальними, тому не переживайте через волоски, які стирчать. Тільки можете вищипувати їх між бровами, щоб чоловіча форма не мутувала у моноброву.

Вибілені брови

Якщо ви любите екстравагантні тренди, це вам точно сподобається. Брови освітлюються до такої міри, що стають практично непомітними. Це гарантує, що акцент буде повністю на очах, а складний макіяж виглядатиме ще краще. Природні блондинки можуть нарешті видихнути: фарбування світлих брів більше не є обов’язковою умовою, щоб йти в ногу з часом.

Тонкі брови

Мода на 90-ті не оминула і брови! Тільки замість ледве помітних ниточок зараз в тренді більш природна тонка форма. І обов’язкова умова, яка поширюється на будь-яку форму — природність. Жодних олівців і мінімально тіней.

ДжерелоПереглядів: 201