Як помістити в закладки повідомлення Skype

Технології

Якщо вам потрібно отримати швидкий доступ до якоїсь конкретної репліки одного зі співрозмовників у Skype, її можна розмістити в закладках. У майбутньому повернутися до цієї відповіді буде швидше, ніж шукати її в довжелезних діалогах. Опція доступна на Skype для ПК, у веб-версії та на мобільних додатках iOS та Android.

На ПК та веб-версії

Відкрийте додаток Skype або в браузері зайдіть на його сайт. Виберіть чат і знайдіть повідомлення, яке потрібно додати в закладки. Клацніть на іконку у вигляді трьох крапок поруч із цією реплікою. З’явиться меню, в якому виберіть «Додати закладку».

Відкрити збережені закладки можна, клацнувши на іконку власного профілю. З’явиться меню, в якому буде розділ «Закладки». У ньому записи групуються з особою і сортуються за датою. При наведенні мишки на репліку з’явиться стрілка, після натиснення на яку Skype відкриє діалог, з якого збережена ця репліка.

iOS та Android

У додатку Skype на телефоні також зайдіть у чат та знайдіть потрібну репліку. Тапніть та утримуйте на ній палець, поки не з’явиться меню. У ньому виберіть опцію «Додати закладку».

Для перегляду закладок вийдіть на головний екран мобільного додатка та клацніть іконку профіля. У меню, що з’явиться, виберіть пункт «Закладки». Тапом по репліці можна перейти в діалог, з якого її взято.

Джерело