Як правильно мити гребінець для волосся

Поради

Гребінець — осередок скупчення бруду і пилу, тому догляд за ним — обов’язковий.

Здоров’я і краса волосся залежать не лише від способу життя, раціону харчування, якості шампуню, але ще від чистоти інструментів. Строгих рекомендацій у виборі щітки для волосся у нас немає, зате є кілька простих порад по догляду за нею.

Навіщо мити гребінець?

Питання здається риторичним, але прокоментувати все ж варто. Ми користуємося гребінцем кожен день, логічно, що на ньому накопичуються тисячі бактерій, залишки шкірного сала, пил і стайлінгові засоби. Все це може негативно впливати на шкіру, викликати подразнення і почервоніння. Щоб уникнути всіх цих неприємностей, потрібно стежити за гігієною своїх інструментів для волосся.

Як часто треба його мити?

Дотримуйтеся правила: чим частіше, тим краще. Фахівці рекомендують мити гребінець раз на тиждень; два — якщо ви сильно захоплюєтеся стайлінговими засобами і користуєтеся ними не лише у свята. Міняти гребінець варто хоча б раз на рік. По-перше, за 12 місяців на ньому утворюється безліч бактерій, які не вимити ніяким розчином, а по-друге, щітки сильно зношуються, що на них з’являються мікротріщини, які пошкоджують, дряпають структуру волосся.

З милом і водою

Перед тим, як мити гребінець, очистіть його від вирваного волосся, потім занурте щітку в мильний розчин і залиште на кілька хвилин. Деякі стилісти додають у нього звичайний шампунь, що цілком допустимо. Так і піна виходить густішою, і аромат приємнішим. Після цього спіньте воду, намиліть зубчики і щетину інструменту, потім ретельно промийте водою. Такий спосіб дезінфекції підходить для всіх видів гребінців: Не важливо, що це буде, дерев’яний гребінь або пластикова плоска щітка. До слова, перший краще не замочувати надовго у воді, щоб не зношувати деревину.

З содою

Альтернативою мильному розчину може служити “содовий”. Змішайте в мисці 5 ст. л. харчової соди та 1 літр води, замочіть гребінець на ніч, а на ранок промийте його водою. Сода відмінно видаляє залишки шкірного сала та очищає щетину від забруднень.

З білим оцтом

Оцет надає волоссю блиск і сяйво. Крім того, оцет відмінно дезінфікує поверхню гребінця від пилу, що скупчився, і лусочок шкіри голови. Залишити щітку в розчині треба хоча б на пару годин, щоб все вийшло. Після процедури щітку необхідно ретельно промити водою.

Джерело



Переглядів: 249
banner