Як справлятися з неприємностями, які приносить низька температура

Поради

Деякі водії придумують несподівані способи вирішення цих проблем.

Перераховані поради хоч і здаються дивними, однак жоден з них не позбавлений глузду, з точки зору фізики. Можливо, вони хоч і не повністю, але в якійсь мірі можуть розв’язувати проблеми зимової експлуатації автомобіля.

Запотівання вікон

Досить дивний спосіб запобігання запотівання вікон пропонує один з автолюбителів. Він вважає, що найкраще боротися з цим явищем за допомогою… зубної пасти або піни для гоління. Виявляється, якщо рівномірно нанести один з цих засобів на скла, розтерти його, а після висихання очистити сухою тканиною, про проблеми запотівання можна забути. Наскільки такий метод ефективний, судити не беремося.

Вологість у салоні

Від цієї проблеми, вважають деякі автовласники, врятують звичайні гранули котячого наповнювача. Наповнювач пропонується засипати в шкарпетки, які потрібно розподілити по салону». Цей засіб нібито позбавить вас не тільки від вологи усередині машини, але і від запаху сирості. Якщо пасажирів буде бентежити вид розкиданих шкарпеток, можна набити гранулами в ганчір’яну ляльку і повісити як оригінальну прикрасу. Ну не знаємо, право…

Замерзлі дверні замки

Тут не знадобиться додаткових пристосувань. Все просто, як два рази по два. Якщо личинка замку замерзла, складіть руки рупором, піднесіть їх до замка і грійте своїм диханням.

Скрижанілі зовнішні дзеркала

Щоб вранці витрачати менше часу на відігрівання зовнішніх дзеркал, потрібно… надягати на них целофанові пакети, коли ви залишаєте машину на ніч на парковці. Деякі водії турбуються через те, що дивний зовнішній вигляд автомобіля викличе насмішки оточуючих, але коли інші власники оцінять цей найпростіший метод зігрівання дзеркал, вони самі почнуть користуватися ним.

Примерзлі двірники

Целофанові пакети можна використовувати й для розв’язання п’ятої проблеми. Щоб уникнути зіткнення двірників зі склом, потрібно надягати на них пакети після того, як ви заглушили мотор і не плануєте сідати за кермо в найближчі години.

ДжерелоПереглядів: 210