Як уникнути появи посічених кінчиків

Територія успіху

Появу посічених кінчиків можна профілактувати.

Проблема стоншеного волосся і посічених кінчиків актуалізується у міру того, як добігає кінця літо. Сонце, солона вода з моря, хлорована вода з басейну, підвищена вологість і приємний вітер, що освіжає, повільно вбивають нашу шевелюру, ми буквально відчуваємо, як “сохне” наше волосся.

Не вірите? Візьміть пасмо і розгляньте, як слід — кінчики волосків роздвоюються, нагадуючи язичок ящірки. Це і є посічені кінчики (Так, даний термін зовсім не є рекламною страшилкою). Поява посічених кінчиків означає, що волосся легко ламається, заплутується і виглядає тьмяним та “втомленим”. У цьому випадку складно як носити волосся вільно розпущеним, так і зібрати його у пристойний кінський хвіст — кінчики, що стирчать, як суха соломка, роблять майже будь-яке укладання зовсім не ідеальним. У проблеми посічених кінчиків є два шляхи вирішення: виправити скоєне і запобігти повторенню ситуації.

Профілактика

Підстригайте волосся раз на 1-2 місяці, вкорочуючи його до 3,5 см

Так, це чимало, особливо для тих, хто піклується про довжину волосся, але надання переваги довжині замість якості загрожує ще більшим збитком.

Зменшіть вплив на волосся термоприладів

Праска, щипці і фен розігрівають волосся до 200 градусів за Цельсієм, висушуючи його. Якщо ви звикли до регулярного укладання, не забувайте про використання термозахисних засобів!

Розчешіть волосся перед тим, як йти у душ

Це знизить ризик його сплутування і травмування, коли воно вологе. Наносьте шампунь на верхівку і м’яко розмилюйте вниз, зберігаючи волосся переважно у прямому положенні і здійснюючи зигзагоподібні рухи пальцями по усій довжині.

Намагайтеся не розчісувати волосся, поки воно мокре

Це може бути складно, особливо, якщо ви поспішаєте. Але коли дія увійде у звичку, шевелюра почуватиметься значно краще.

Відновлення

Зволожуйте волосся

Після високих температур і активного стайлінгу йому потрібне додаткове дозування зволоження. Хоча б раз на тиждень використовуйте маску і спробуйте зволожуючі експрес-засоби у вигляді містів.

Використовуйте два види кондиціонера

Один — той, що змивається одразу після використання шампуню у душі (він закриє лусочки волосся, запобіжить втраті вологи і полегшить розчісування), другий — той, що не змивається під час сушіння або укладання (він буде підтримувати здоров’я кожного волоска протягом дня — живити, зволожувати і захищати).

Використовуйте спеціальні засоби проти посічених кінчиків

Зверніться по допомогу до спеціальних засобів проти посічених кінчиків і знайдіть кращий, який працює саме у вашому випадку.

Джерело