Як зберігати волоські горіхи в домашніх умовах

Здоров`я

Основні правила.

Волоські горіхи дуже широко застосовуються кулінарами для приготування різноманітних страв. Все це завдяки тому, що горіхи відрізняються прекрасним смаком, вони поживні і мають лікувальні властивості.

Вони містять унікальний набір вітамінів, мінералів, рослинного білка і ненасичених жирних кислот. Однак, саме через високий вміст жирів, волоський горіх має нетривалий термін зберігання. І тому дуже важливо уважно поставитися до зберігання на зиму.

Якщо правильно зберігати волоські горіхи, це дозволить зберегти їх без проблем до наступного врожаю. Горіхи можна зберігати у шкаралупі чи очищеному вигляді. У шкаралупі горіхи зберігаються найкраще і не втрачають своїх цілющих та смакових якостей до року. Очищені волоські горіхи зберігати складніше. Правильно їх слід зберігати у холодильнику або навіть у морозильній камері.

Покрокова інструкція підготовки волоських горіхів до зберігання

  • Візьмемо волоські горіхи, тару для зберігання, пакети для заморожування, пластиковий контейнер.
  • Горіхи в шкаралупі слід перебрати, очистити від залишків шкірки, пересипати в скляний, пластиковий або металевий посуд, який можна щільно закрити. Зберігайте при температурі від -5°С до +10°С. У такому вигляді волоські горіхи в шкаралупі можна зберігати до 1 року.
  • Очищені ядра волоських горіхів можна зберігати близько 1 місяця, якщо їх помістити в сухий контейнер, що щільно закривається, і помістити в холодильник.
  • Якщо ядра волоських горіхів вам необхідно зберегти на 3-4 місяці, їх необхідно порційно помістити в пакети для заморозки, максимально вичавивши з них повітря, і відправити в морозилку.

Джерело