Як знайти свою другу половинку через сайти знайомств

Суспільство

Для цього потрібно зробити кілька кроків.

Наш час і справді унікальний. Перед нами відкриті усі горизонти, у нас з’явилася величезна кількість можливостей. Чи могли наші мами та бабусі уявити, що колись знайти другу половинку можна буде за допомогою Всесвітньої павутини? Чи припускали вони, що з’явиться така кількість сайтів знайомств, де самотні люди будуть шукати одне одного? Втім, репутація таких сайтів є досить неоднозначною. І є деякі правила, яких кожному потрібно дотримуватись, щоб зустріти потрібну людину та уникнути розчарувань. Про ці правила і поговоримо зараз.

Зберігайте холоднокровність

Вибирайте тих користувачів, чиї анкети містять детальну інформацію про людину. Значення має абсолютно все: зовнішній вигляд (людина повинна вам подобатися), захоплення (вони повинні перетинатися з вашими), певні особливості (ви повинні розуміти, чого можна чекати від нового знайомого). Ви повинні взяти все це до уваги, якщо не хочете, щоб ваше перше побачення стало останнім, тому що вам просто не буде про що говорити.

Віддавайте перевагу серйозним сайтам знайомств

Під час реєстрації на сайті знайомств подбайте про захист своїх персональних даних. Краще створити нову адресу електронної пошти, яка не містить імені та прізвища. Спілкуючись із новою людиною, не поспішайте повідомляти своє прізвище, адресу, номер телефону. У іншому випадку ви ризикуєте стати жертвою не зовсім адекватної особистості — вас можуть навіть переслідувати!

Якщо ви хочете бути впевнені у цілковитій безпеці ваших особистих даних, то реєструйтеся на серйозних сайтах знайомств, які насправді стурбовані захистом особистої інформації користувачів.

Зробіть правильну фотографію

Обираючи фотографії для вашого профілю, дотримуйтесь наступних правил:

  • робіть чіткі фотографії у яскравих кольорах;
  • викладайте тільки свої фотографії, де у кадрі тільки ви;
  • посміхайтеся, адже всі цінують відкритість і доброту;
  • не робіть занадто відвертих знімків, якщо ви шукаєте щось більш серйозне, ніж захід на одну ніч.

Ви напевно звертали увагу на те, що деякі профілі прикрашають вельми неприємні знімки — розмиті фотографії, замість однієї людини — у кадрі ціла компанія. Хтось не соромиться викладати інтимні знімки. Все це не працює, якщо ви хочете знайти дійсно цікаву людину, знайомство з якою може перерости у серйозні стосунки.

Заповніть анкету цікавою інформацією

Чим більшою кількістю інформації ви ділитеся про себе, чим цікавіше повідомляєте про свої захоплення, тим більше ймовірність того, що ви зустрінете когось, хто цікавиться тими ж самими речами. У вас відразу ж з’являться спільні теми для розмови. Також вкажіть у тексті питання, які стануть підказкою для початку першої розмови. Не починайте знайомство з недостовірної інформації, пишіть тільки правду про себе. У іншому випадку ваш новий знайомий, який сподобається вам, дізнавшись правду, може припинити спілкування з вами!

Не соромтеся робити перший крок

Пишіть одразу, не чекаючи першого повідомлення від користувача, який вам дійсно видався цікавим і симпатичним. Ви приходите на сайт знайомств із певною метою — познайомитися з цікавою людиною. Тож не втрачайте часу, інакше хтось інший запросить її або його на побачення.

Спробуйте якомога швидше зустрітися у реальному житті

Якщо ви обговорюєте все онлайн, то на першому ж побаченні ви можете опинитися у ситуації, коли вам не буде про що говорити. А реальна зустріч — це найкращий спосіб дізнатися, чи відповідають ваші очікування дійсності.

Враховуйте усі ризики

Не біжіть стрімголов на зустріч (тим більше, якщо для цього потрібно летіти у інше місто або навіть країну), тільки тому що ваш новий знайомий просить вас про це. У іншому випадку, у вас можуть виникнути проблеми. Переглядайте особисті профілі у соціальних мережах до початку побачення. Ви маєте право знати, з ким ви збираєтеся зустрітися.

Не соромтеся задавати питання

Дізнайтеся все, що вас цікавить, щоб не було жодних сюрпризів, таких, наприклад, як п’ять синів від трьох минулих шлюбів. Говоріть і про своїх дітей, якщо вони у вас є — можливо, людина не готова прийняти вас разом з ними. Складіть приблизний список найбільш важливих питань і спробуйте поставити їх на першому ж побаченні.

Будьте обережні

Пам’ятайте: далеко не всі користувачі сайтів знайомств є гарними людьми, серед них можуть бути і шахраї. Ніколи не переводьте гроші маловідомим людям, а перед першим побаченням розкажіть кому-небудь із своїх родичів, куди ви йдете і з ким. Намагайтеся влаштовувати побачення в людному місці, пропрацьовуйте шляхи до відступу (наприклад, попросіть своїх друзів про “контрольний” дзвінок), не пийте забагато алкоголю і ніколи не залишайте особисті речі без нагляду.

Не здавайтеся

Не ставтеся до кожного нового знайомого як до потенційного майбутнього партнера: це нікому не подобається. Пам’ятайте, що часті розчарування можуть негативно позначитися на самооцінці та емоційному комфорті. Продовжуйте пошуки, і ви обов’язково знайдете свою людину (і, звичайно, кохання)!

ДжерелоПереглядів: 158