Які речі на кухні езотерики не рекомендують зберігати

Культура

Як обставити кухню.

Кухня — дуже важливе місце в будинку. Там ми проводимо багато часу. На кухні ми їмо разом з сім’єю, приймаємо гостей, а іноді навіть працюємо. Важливо, щоб в цьому місці панувала правильна енергетика, але є речі, які цьому заважають.

Ми розповімо, як правильно облаштувати кухню, щоб створити правильну атмосферу. Є речі, які потрібно прибрати…
 
Як обставити кухню
 
З точки зору езотерики, багато речей діють як магніти і притягують різну енергетику: позитивну чи негативну. Часто ми не розуміємо і не відчуваємо цього, а потім дивуємося, чому раптом стали погано себе почувати. Негативні речі здатні сильно впливати на ваше життя: можуть стати причиною розбрату, поганого самопочуття і навіть серйозних хвороб.
 
Які речі треба прибрати з кухні
 
Розбиті дзеркала
 
Розбите дзеркало вважається негативним, поганим предметом. Якщо на кухонній шафці розбилася дзеркальна поверхня, краще її замінити. Адже ця тріщина в дзеркалі, як стверджують езотерики, буде спотворювати позитивну енергію, перетворюючи в суцільний негатив. Потрібно виправляти це негайно, не чекаючи наслідків.
 
Розбитий посуд
 
Ефект схожий з розбитим дзеркалом. Коли ми користуємося посудом з дефектами, то руйнуємо свою удачу. Як говориться в прислів’ї, тріщина в посуді — тріщина в усьому. Якщо домашній улюбленець вирішив розбити якесь кухонне начиння, без жалю викидайте розбите. Мабуть, цій речі давно пора було піти з вашого життя.
 
Сміття
 
Здається, що це очевидно, але багато хто не дотримується цього правила. Часто ми накопичуємо сміття і викидаємо його рідко. Так робити не можна. Бруд і сміття притягують бідність і руйнують грошову удачу. Пакети зі сміттям треба викидати, коли вони заповняться. Не можна також ставити їх біля вхідних дверей, щоб не блокувати потоки енергії.
 
Подарунки від людей, які тобі не подобаються
 
В принципі, краще взагалі не зберігати їх в будинку. Просто найчастіше вони виявляються саме на кухні. Навіть якщо це простий магніт на холодильник, але від людини, яка вам неприємна, краще позбутися цієї речі. Такі речі крадуть вашу енергію. Це небезпечно, таким чином ви ставите себе під удар. Так віддайте, викиньте або навіть спаліть цей небезпечний подарунок.
 
Старий віник
 
Це може здатися дивним, але те, чим ми вимітаємо сміття, має виглядати акуратно. Старі віники приносять біди. До того ж вони відлякують енергію грошей. Позбувайтеся старих віників, зламаних швабр і брудних ганчірок. Видаляйте зі свого життя ці магніти негативної енергетики.
 
Рослини з голками
 
В цілому, рослини приносять в дім добру енергетику. Але кактуси, троянди, шипшина та інші колючі вазони порушують потік позитивної енергії з вікон. Їх краще тримати на столі або на балконі, але не на кухні, де так важливий цей потік енергії з вікна.
 
Езотерики вважають, що це працює саме так. Однак рішення залишається все ж за вами. Часом не так важливі ті речі, що нас оточують, як наше до них відношення. Живіть в гармонії з собою і навколишнім світом і будьте щасливі!
 


Переглядів: 11