Якої шкоди організму може завдати зелений чай

Здоров`я

Зелений чай може бути й шкідливим для здоров’я.

Хоча зелений чай у багатьох сенсах є корисним, насиченим антиоксидантами напоєм, — його неправильне вживання може нашкодити організму, попереджають медики.

Експерти розповіли, як зелений чай може нашкодити організму. Вони нагадали, що напій містить кофеїн — природний стимулятор, здатний впливати на артеріальний тиск.

“Людям з гіпертонією та іншими серцево-судинними захворюваннями слід обмежувати споживання зеленого чаю через ризик розвитку можливих ускладнень. Достатньо випити кілька чашок такого чаю на день, щоб ваш тиск підвищився”, — застерегли фахівці.

До того ж, констатують медики, велика кількість вживаного людиною кофеїну провокує вироблення у її організмі гормонів стресу норепінефрину, адреналіну, кортизолу. З цієї причини ті ж кілька чашок зеленого чаю, випиті протягом дня, можуть посприяти негативним емоційним реакціям, стресу.

Ще одна причина контролювати кількість цього чаю у раціоні — його здатність перешкоджати засвоєнню заліза. Тому напій не повинен вживатися відразу після їжі, пояснюють дієтологи.

Також не варто забувати, що напій містить дубильні речовини. Їх прийом у великій кількості може викликати появу сухості у роті, нудоту, проблеми з шлунково-кишковим трактом, повідомили лікарі.

Джерело