З 1 лютого у Коломиї відкриваються дитячі садки

Суспільство

Вже з вівторка наступного тижня діти зможуть знову відвідувати дитячі садки.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Богдан Станіславський.


Не працюватимуть тільки садки №2 “Дударик”, №7 “Росинка” та №16 “Орлятко”, адже там досі спостерігається високий рівень захворюваності персоналу.


Проте ситуація в школах неоднозначна. Управління освіти щоденно проводить моніторинг наших закладів освіти. Остаточно рішення буде прийнято в п’ятницю, про що додатково повідомлю на своїй сторінці.


“Ми мусили ввести жорсткі та непопулярні заходи, щоб зупинити лавиноподібне збільшення кількості хворих. Адже новий вид COVID-19 під назвою “Омікрон” призвів до побиття багатьох рекордів захворюваності в нашій громаді. Але сьогодні вже фіксуємо падіння рівня захворюваності. Це дозволило нам послабити карантинні обмеження. Але ще не час розслаблятися. Ми повинні й надалі дотримуватися карантинних обмежень. Вкотре нагадую про необхідність носіння маски, дотримання соціальної дистанції, користування антисептиками та інші дії щодо боротьби з COVID-19. Також якщо ви спостерігаєте такі симптоми у дітей: кашель, нежить, підвищену температуру, хриплість, слабкість, втрату нюху та смаку – негайно зверніться до вашого лікаря та залиште дитину вдома. Адже ми несемо відповідальність не тільки за своє здоров’я, а й за оточуючих”, – пише міський голова.