З Прикарпаття депортують росіянина з молдовським паспортом (ФОТО)

Події

Працівники міграційної служби Івано-Франківщини продовжують здійснювати комплекс заходів з метою виявлення в області так званих неврегульованих мігрантів, а у взаємодії з поліцією і співробітниками УСБУ чи не щотижня забезпечують супровід правопорушників-іноземців щодо виконання судових рішень про їх примусове видворення з України.

До слова, цими днями завершено процедуру ідентифікації 30-річного громадянина Азербайджану. який згідно з рішенням суду підлягає примусовому видворенню за межі України. Іноземець порушив терміни перебування в нашій країні, потім вчинив розбійний напад, відбув покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років. На такий же строк йому заборонено в’їзд в Україну. Про це повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області.

Натомість на цьому фото іноземний громадянин зі ще вражаючою «українською» біографією. 28-річний етнічний росіянин з молдовським громадянством так само має покинути Україну у примусовому порядку. Щойно він звільнився з місць позбавлення волі – у 2011 році іноземного громадянина суд відправив за грати за вчинення на території України вбивства, а також низки розбоїв і кваліфікованих майнових злочинів. У паспортному документі цього «туриста» вже незабаром з’явиться відповідна відмітка про заборону в’їзду.Переглядів: 124