За кошти, отримані від сортування сміття, калушани відремонтували ліфт (ФОТО)

Суспільство
За кошти отримані від сортування сміття, його ініціатор, мешканка сьомого під’їзду — Тетяна Лагоцька придбала плівку та організувала косметичний ремонт ліфтової кабіни.

Підсумок роботи — на фото.
Добре починання знайшло вагому підтримку інших мешканців під’їзду. Дзеркало для кабіни ліфта та фарбу передав Володимир Безрукий, лінолеум — Новицька Оксана. Вагому допомогу мешканцям під’їзду надав мешканець сусіднього під’їзду Роман Сербінський, який організував та особисто провів усі необхідні роботи, повідомляють в ОСББ Незалежність К.
“За кошти ОСББ замовлено виготовлення дев’яти вхідних дверей у підвали шостого будинку бульвару Незалежності. Плануємо їх встановити до кінця цього тижня. Окрема подяка мешканці нашого будинку підприємцю Псюк Галині, яка виготовляє двері для нас по собівартості.
По будинку номер чотири розпочато заміну підвальної каналізації. Роботи уже виконано по чотирьох під’їздах, також проведено підготовчі роботи по заміні труб до колодязя зі збільшенням діаметру труби зі 110 до 160 міліметрів, оскільки забиття каналізації найчастіше відбувається саме на виході з будинку. Критичність стану мереж видно на фото — їх непридатність до експлуатації стали наслідком того, що окремі частини підвалу залиті фекаліями, звідси грибок, вологість, мухи, личинки, неприємний запах, часті забиття труб і ризики виходу фекалій з умивальників і унітазів квартир перших поверхів. Заміна каналізації здійснюється 85% за кошти міської ради та 15% за кошти ОСББ.
По закінченню робіт по заміні каналізаційних труб плануємо здійснити заміну верхньої частини труб водовідведення з даху Незалежності №6, на що вже закуплені необхідні матеріали”, – йдеться в дописі.


Переглядів: 177