За які ж заслуги керівник “Муніципальної Варти” Андрій Прусак отримав медаль від міської влади? (ВІДЕО)

Суспільство

Що ж насправді становить собою КП «Муніципальна Варта»….? Питання дійсно досить цікаве, бо за останній рік ця структура практично повністю себе дискредитувала в очах франківців.


«Муніципальна Варта» створена та утримується за кошти місцевого бюджету (тобто за кошти платників податків» і вся її діяльність повинна бути прозорою для містян. Однак цього на превеликий жаль не можна стверджувати. Міська влада та керівник «Муніципальної варти» А. Прусак, всілякими можливими та неможливими способами приховують від громадськості «досягнення» цього підрозділу.
А досягнень дійсно дуже багато і чому б про них не розповісти широкому колу.
Чи можливо Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків та Андрій Прусак не переглядають інформацію, яка час від часу з’являється у місцевих ЗМІ.
На журналістські запити відповіді або не надаються, або надаються частково і підрозділ муніципальної варти більше схожий на якийсь загадковий таємний орден середніх віків.
Заробітна плата Андрія Прусака разом із всіма преміальними надбавками становить більш як 30 000 гривень, що в рази більше утримання командира ЗСУ на передовій.Переглядів: 171