Знайомтеся, хіт сезону нинішньої зими — шкарпетки з принтами а-ля котячі лапки

Територія успіху

Причому фотореалістичні!

Кажуть, що це єдина річ, яка гарантовано ставить кішок в безвихідь просто фактом своєї наявності. На жаль, перевірити особисто може не кожний, але цілком охоче віриться, судячи з реакції звірів з фотографій. Тренд сезону — шкарпетки котячі лапки!

Суть, як не важко здогадатися, проста — це звичайні шкарпетки, на тканину яких надруковано зображення збільшених котячих лапок. Однак потрібно зазначити — це не просто шматок матеріалу з малюнком, зображення виконано у формі 3D-текстури, призначеної для натягування на об’ємні конструкції. Завдяки цьому, будучи надітими на ногу, шкарпетки виглядають саме лапками, а не чимось безглуздим. І, судячи з фото, дуже навіть красиво виконано!

Найцікавіше, що є можливість замовити не аби які шкарпетки, а з малюнком копії лапок свого вихованця! Так, зробити це важче, і результат не буде на 100% ідентичний, але чому б ні? Кошатники такі захоплені істоти, що і на більш безглузді речі готові витратитися. А тут, як-не-як, теплі шкарпетки — дуже корисна річ, особливо в зимовий період!

ДжерелоПереглядів: 14